R O S E Y A Z I L I M

YÜKLENİYOR...

Web Tasarım Soru Haritası

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir.
Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.
Evet. Web projelerinizi sizinle birlikte fikir aşamasından itibaren geliştiriyoruz.
Dinamik website, kullanılan kodlama diline bağlı olarak oluşturulan kontrol paneli sayesinde yönetilen websitedir.
Kontrol panelini kullanmak için teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaz ve websitesindeki güncellemeler bu arayüz sayesinde kolayca yapılır.
Statik websitesi, kontrol paneli olmayan dolayısıyla websitesine yapılacak eklemelerin ancak kod yazılarak yapılabileceği websitesidir.
Sürekli güncelleme gerektiren websiteleri için uygun değildir. Dinamik websitelere oranla maliyeti daha düşük olup daha çok bilgi ve tanıtım amaçlı websiteleri için tercih edilir.
Kısaca, websitenizin yönetimini gerçekleştirdiğiniz arayüz diyebiliriz. Kodlama bilgisine sahip olmadan websitesini yönetmeye ve içerik anlamında güncellemeye izin verir.
Hazır olan kontrol panelli sistemler (Wordpress, Opencart vb. CMS'ler(içerik yönetim sistemleri)) mevcut olduğu gibi sıfırdan da kodlanabilmektedir.
Logo hizmeti kurumsal bir çalışma olmalıdır. Bu hizmetten ayrıca yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz ve teklif çalışması talep etmeniz gerekmektedir.
Rose Yazılım web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır.
Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.

Ödeme İşlemleri

Maalesef. Peşin ya da banka havalesi yoluyla ödeme alınmaktadır.
Rose Yazılım Tüm Projelerinde;
• Tüm özel web sitesi hizmetlerinde başlangıçta alınacak ön ödeme ilgili proje fiyatının %40'ından az olamamaktadır.
• Sunucu, Web Hosting, Domain ve SSL hizmetleri bedeli peşin olarak tahsil edilmektedir.

E-Ticaret Soru Haritası

Son yıllarda yaşadığımız teknolojik devir , sadece günlük hayatımızı etkilemekle kalmamış hayatımızı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden düzenlemeye başladı.Kısaca E-ticareti " Bilişim ağları (Internet gibi) üzerinden yapılan tüm bilgi, para, hizmet vs. gibi ekonomik değişim süreci" olarak niteleyebiliriz.Ekonomi bir değişim mekanizma ise, bu değişimin bilişim üzerinden elektronik veya online olarak gerçekleştirilmesi kısaca "e-ticaret"tir.
E-ticaret sistem olarak sanal olarak tasarlanmıs işyeri gibi düzenlenmiş site üzerinden ürün ve hizmetlerin sunulması internetten satış,tahsilatın ve teslimatın yapılması işidir. Alışılmış satış yöntemlerine göre çok daha üstün ve belirgin özellikleri vardır.
Proje sonrası teknik destek, bakım ve güncelleme için yıllık bakım anlaşması yapıyoruz. Bu anlaşma sayesinde dilediğiniz zaman bizden destek alabiliyorsunuz.
Evet, Platinum’un kolay kullanımlı yönetim paneli ve ücretsiz eğitim hizmeti sayesinde rahatlıkla e-ticaret yapabilirsiniz. Destek ekibimiz sizlere hizmet vermekte.
Platinum E-ticaret Paketleri’ni kullanan sitelerdeki kartlı işlemlerin güvenliği, 256-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Platinum ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.​
Evet, Sanal pos altyapısı iyzico tarafından sağlanmaktadır.
Evet, şahıs firmasıda olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir.Sanal pos firmaları, vergi mükellefi olmayanlara sanal pos vermemektedirler.Firmanız yoksa bile paket satın alabilir sonrasında firma açılışı yapıp ödeme yöntemlerini ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirketin statüsü ise fark etmez. Şahıs, anonim ya da limited şirket sahipleri e-ticaret sitesi kurabilirler. Daha detaylı bilgi için E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur? Adlı Makalemizi okuyabilirsiniz.
Hayır, biz yalnızca e-ticaret altyapılarını ve eğitimini sizlere veriyoruz. Satacağınız ürünlerin temini tamamen size aittir.

Mobil Uygulama Haritası

Native uygulamalar, iOS ve Android gibi farklı platformlar için farklı programlama dilleri ve geliştirme paketleri gerektiren uygulamalardır.
Hybrid uygulamalar, tek bir kod çıktısı ile birden fazla platformda aynı anda çalıştırılabilmek üzerine geliştirilmektedir.
Tamamen uygulamanın gereksinimlerine göre seçilmektedir. Çok fazla donanım ve etkileşim ihtiyacı için native geliştirme tercih edilirken, daha düşük donanım gerektiren ve veri yükü daha az olan uygulamalarda hybrid geliştirme tercih edilmektedir.
Hybrid uygulamanın yeterli olduğu durumlarda native uygulama yazmak, projenin süresini ve bütçesini arttırmaktadır. Ayrıca hybrid uygulamalarda güncellemeler ve geliştirmeler her platform için bir kez yapılacağı için projenin ileriki safhalarında da avantaj sağlamaktadır.

Seo & Reklam Çalışmaları Haritası

Web sitenizin durumu ve anahtar kelimelerinizin rekabetine göre 3-8 ay sürmektedir.
Hayır, Rose Yazılım tarafından uygulanan seo hizmetleri Kalıcı ve kesin çözümlerdir.
Reklam vermek, hedeflediğiniz kitleye ulaşıp, satışlarınızı ve dolayısıyla gelirinizi artırmanın en hızlı yoludur.
Google Adwords, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin reklamlarınızı yönetiyoruz.
Evet. Gerek kurumsal kimlik hizmeti içinde gerekse tek başına logo tasarım hizmeti veriyoruz.